top of page
  • Zdjęcie autoraRedakcja

Dramat na 11 listopada

Na ulicy 11 Listopada w Aleksandrowie Łódzkim, na skutek zderzenia samochodu osobowego z dwoma motocyklami nie żyje dwóch mężczyzn i kobieta podróżujący motocyklami, a kobieta kierująca samochodem została hospitalizowana.

Do wypadku doszło w jedno z pierwszych ciepłych popołudni tego roku, 8 maja 2021 roku przed godziną 20.00. Motocykliści wracali do domu, na ulicy 11 Listopada, miedzy ulicą Piaskową, a zjazdem do strefy ekonomicznej doszło do dramatu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letnia łodzianka kierująca samochodem jeep wyprzedzając inny pojazd, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z dwoma motocyklami suzuki i hondą jadącymi prawidłowo. Na skutek tego wypadku 43-letni zgierzanin kierujący suzuki oraz 40-letni mieszkaniec Ozorkowa kierujący hondą ponieśli śmierć na miejscu, natomiast 42-letnia zgierzanka, pasażerka motocykla suzuki, oraz kierująca jeepem zostały hospitalizowane. Niestety pomimo wysiłków lekarzy 42-latka zmarła po kilku godzinach. Pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze długie wieczorne godziny wykonali oględziny i zabezpieczali ślady związane ze zdarzeniem.

W niedzielę po tragedii wiele osób gromadziło się w miejscu zdarzenia. Setki motocyklistów przyjechało pochylić się nad miejscem śmierci

Comentarios


bottom of page